Neden Zeugma?

Biz Kimiz

Zeugma Dijital, 2021 yılında “A’dan Z’ye Dijital Pazarlama” mottosuyla kurulmuştur. Yıllar boyunca elde ettiğimiz deneyimle birlikte odağımızda “müşteri”, “performans” ve “strateji” yer almaktadır. Dijital pazarlamanın dinamizmiyle markalarımıza güç katmak, yerelden globale ulaşmak için hem teknik hem stratejik danışmanlık sağlamaktayız.

Dijital pazarlama sektörü yıldan yıla güç kazanırken; markalar, kurumlar özellikle Covid pandemisiyle birlikte bu alana yönelik yatırımlarını artırmaya başladılar. Halbuki geçmişte stratejisini dijital varlık yönetimi odaklı oluşturan kurumlar bu yönde ek bir çalışma yapmadan, süreçten fazlasıyla karlı çıktılar.

Biz de firmalarımıza pazarlamanın her yönüne katkı yapacak bir dijital pazarlama stratejisi oluşturuyor, tecrübemizle markanıza özel “A’dan Z’ye Dijital Pazarlama” stratejisini oluşturuyoruz.

Zeugma Dijital müşteri odaklı butik bir ajans mottosuyla yola çıktı. Her markamıza benzersiz stratejik planlama hizmeti sunmak amacıyla aynı sektörden eş zamanlı olarak tek bir firmayla çalışma prensibimiz mevcut. Bu sayede dijital pazarlamanın farkını her sektörde çok daha güçlü şekilde öne çıkarıyoruz.

Neden 6 Şehir

Ülkemizde üretimin, hizmet kalitesinin daha da önem kazanmasıyla birlikte, bu yönde atılım sağlayan firmalarımıza butik hizmet veriyoruz. Eş zamanlı olarak aynı sektörden tek firmayla çalışma prensibimizle birlikte hedefimiz daha fazla müşteriye ulaşmak değil, her markamıza en özel hizmeti sunmaktır.

Son senelerde “tabela ajansı” olarak kurulan, yüksek fiyatlarla ve tecrübesiz ekiplerle müşteriyi odağına almadan tamamen haksız kazanç sağlayan yüzlerce toplulukla karşılaştık. Zeugma Dijital olarak “marka” ve “benzersiz strateji yaratmayı” ön planda tuttuk, farklı bölgelerimizden 6 şehirde hizmet verme kararı aldık.

 • Adana
 • Gaziantep
 • Kayseri
 • Konya
 • Sivas
 • Şanlıurfa

Sektörel Deneyim

Ekibimiz küçük işletme, orta – büyük ölçekli işletme ve dev organizasyonlar kategorisinde yer alan markalara yönelik 19 farklı sektörde hizmet tecrübesine sahip. Hizmet tecrübesine sahip olduğumuz alanlar arasında avukatlık bürolarından tekstil – dokuma fabrikalarına, hastanelerden dernek ve vakıflara, kafelerden savunma sanayiinde yer alan 70’den fazla marka mevcut. Bunun sonucu olarak, belirli bir bölgede yer alan markalarımıza hizmet vermek ve dijital pazarlamanın gücünü en net şekilde öne çıkarmak amacıyla bir araya geldik.

Firmalarımızla Birlikte Neyi Hedefliyoruz

Dijital Pazarlamanın günümüzde markalara sunduğu güçten her markamızı maksimum derecede faydalandırmak, ülkemizin yüzde 97’sinin erişimine sahip olduğu sanal dünyada, marka değerinizin en güçlü şekilde yer almasını sağlıyoruz. Tüm markaların “bir şekilde” yer aldığı sanal dünyada, markanızı farklılaştırarak öne çıkarıyoruz. Bunu hangi stratejiyle yapıyoruz;

Dijital PR (dijital halkla ilişkiler):

Günümüzde markalar geçmişte alıştığımız geleneksel medya (tv, radyo, billboard) yerine görünürlüğünü artırabilmek amacıyla dijital medya yani sanal dünyaya yönelmiş, yatırımlarını bu yönde artırmış durumdadır. Stratejiyi doğru belirlemek yapılan yatırım ve harcanan efordan çok daha önemlidir.

Potansiyel müşterilere ulaşabilmek amacıyla sadece sosyal medya yönetimi, sadece web sitesi yönetimi ya da sadece halkla ilişkiler alanında faaliyet göstermek yeterli değildir. Bu 3 ana içeriğin ortak buluşma noktası “Dijital PR” dır. Bu online pazarlama stratejisi ile marka bilinirliğinizi artırır, hedef kitlelere daha kolay ulaşır ve prestijinizi yükseltirsiniz. Zeugma Dijital olarak, “Dijital PR” ile sanal dünyada size yol gösteriyor, markanızı her yönden öne çıkarıyoruz.

Neden Zeugma

 • Web sitesi yazımından başlayarak A’dan Z’ye sanal varlık yönetimi sağlıyoruz.
 • Her sektörden eş zamanlı olarak tek markaya hizmet sunuyoruz.
 • Hizmet danışmanlığı, ürün pazarlaması, marka yönetimi ve birçok farklı sektörde hizmet tecrübesine sahibiz.
 • Daha fazla marka yönetmek amacıyla değil, tecrübenin en efektif şekilde müşteriye özel yansıtılması amacıyla faaliyet gösteriyoruz.
 • Alışılagelmiş dijital pazarlama stratejileri yerine globalde tüm markaların yöneldiği Dijital PR yöntemleriyle gücünüze güç katıyoruz. Yani web sitenizi yazıyor ve tasarlıyor, ardından arama motoru optimizasyonu (SEO), sosyal medya optimizasyonu (SMO) ve arama motoru pazarlamasıyla (SEM) sizin için varız.

Stratejimiz

Zeugma Dijital  Kullanıcı odaklı modern web sayfası tasarımı arama motoru optimizasyonu ile rakiplerin üst sıralarında yer almak arama motorlarında görsel & yazılı reklamlarla sektörü domine etmek